с. Григорівка. Григорівський ДНЗ "Пізнайко"

Прозорість та інформаційна відкритіть

Розмір плати для батьків за перебування дітей

в ЗДО "Пізнайко"

Встановлена вартість оплати за перебування дитини у розмірі - 16 грн. на одну дитину в день ( в тому числі батьківська плата 6грн.00 коп., що становить 40% від вартості харчування однієї дитини в день)

Взято на облік дітей пільгових категорій :

діти-інваліди -100% -1дітей,

діти із сімей, що отримують соціальну допомогу як малозабезпечені  100% - 1дітей;

діти із багатодітних сімей  звільнені від плати за харчування на 50% - 7 дітей;

діти учасників бойових дій звільнені від плати за харчування на    100% -2 дітей.                                                Правила прийому дітей до ЗДО "Пізнайко"

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти  здійснює директор ЗДО  протягом календарного року на підставі:

- заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

- медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ЗДО)

- виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень;

- ксерокопію свідоцтва про народження дитини;

- при наявності пільг - документи, що їх підтверджують (посвідченя про статус багатодітної сім'ї, довідка з управління соцзахисту населення про отримання соціальної допомоги як малозабезпечена сім'я, посвідчення про статус дитини-інваліда, посвідчення батька АТО).

Групи у  закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в  закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини із закладу дошкільної освіти здійснюється:

- за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

- на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у ЗДО  даного типу;

- у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація закладу дошкільної освти  письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Освітні програми  на 2017- 2018 н. р.

Назва програми

Гриф

Базовий компонент дошкільної освіти

Богуш А. М. (наук.кер.)

Лист  Наказ МОН молоді і спорту  від 22. 05.2012 № 615

«Українське дошкілля»: Програма розвитку дитини дошкільного віку

Білан О. І, Возна Л. М., Максименко О. Л.

Лист МОН від 23.05.2017 № 1/11-4988

Парціальні програми

Назва програми

Гриф

«Мудрі шахи»: Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи

Семизорова В. В., Духновська О. І., Пащенко Л. Ю.

Лист ІІТЗО від 05.05.2015 № 14.1/12-Г-262

«Дитяча хореографія»: Програма хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років. Навчально-методичний посібник

Шевчук А. С.

Лист ІІТЗО від 05.05.2015 № 14.1/12-Г-255

«Англійська мова для дітей дошкільного віку»: Програма та методичні рекомендації

Кулікова І. А., Шкваріна Т. М., заг. ред.

Низковська О.В.

Лист ІІТЗО від 28.07.2015 № 14.1/12-Г-952

Програми для роботи з дітьми, що особливі освітні потреби

Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення .

Трофименко Л. І.

Лист МОН молоді та спорту України
від 05.12.2012 №1/11-18794

Корекційна робота з розвитку мовлення  дітей пятого року життя із фонетико-  фонематичним недорозвитком  мовлення